Powrót magicznego świata Harrego Pottera

Powrót magicznego świata Harrego Pottera

Dwadzieścia lat temu światło dzienne ujrzała książka wybitnej pisarki Joanne Kathleen Rowling “Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Z okazji dwudziestolecia ukazania się dzieła, wydano “Pakiet Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw“, który zawiera cztery książki w specjalnej edycji! Każda z czterech książek ma autorską okładkę w kolorze i logo wybranego domu Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Pakiet Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw przypomina wszystkim fanom magii z Hogwartu niezwykłą historię o Harrym Potterze i jego przygodach. Wielbiciele książek J.K. Rowling znajdą w nim mnóstwo ciekawostek o każdym z domów w Hogwarcie, historii, ich założycielach, nauczycielach – opiekunach, relikwiach, o wspólnym pokoju, Ceremonii Przyjęcia oraz o konkursie o Puchar Domów. Pakiet zawiera kompendium wiedzy, które szczegółowo uzupełnia wszystkie informacje i ciekawostki o świecie Harrego Pottera.

Opowieść o Harrym Potterze i jego przygodach w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie zaskoczyła wszystkich czytelników niebywałą historią, niepospolitymi postaciami, homeryckimi stworzeniami oraz mrocznym, przepełnionym tajemnicą i magią klimatem. Powieść J.K. Rowling przeniosła czytelników w niezwykły świat magii, z którego wielu nie chciało wychodzić, a jeszcze więcej, zapragnęło być jego częścią na zawsze.

“Są takie wydarzenia, które – przeżyte wspólnie – muszą się zakończyć przyjaźnią…”

Autorka serii o Harrym Potterze – J.K. Rowling jest zdecydowanie jedną z najwybitniejszych pisarek naszych czasów. Rowling stworzyła wspaniały świat, przesączony magią, w którym uczyła młodych ludzi najważniejszych wartości w życiu – oddania, poświęcenia, miłości i przyjaźni. Na serię o “Harrym Potterze” złożyło się łącznie siedem powieści o młodym czarodzieju, jego przyjaciołach i ich niezwykle ciekawych przygodach w świecie magii. Seria po dziś dzień jest popularna na całym świecie i tworzy olbrzymie grono potteromaniaków i wielbicieli Hogwartu. Warto również wspomnieć, iż na podstawie siedmiu powieści zostało nakręconych aż osiem filmów pełnometrażowych.

Z całego serca polecam wszystkim miłośnikom fantastyki “Pakiet Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw“! Wejdźcie po raz pierwszy lub ponownie, w ten cudowny świat magii i poznajcie najnowsze ciekawostki o Hogwarcie! Odkryjcie na nowo niezwykły świat Harrego Pottera! Dajcie się ponieść wyobraźni jeszcze raz!

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com